Warsztaty

Warsztaty "Dbaj o udany związek"

Przewidywany termin: 23 i 24 kwiecień 2022

Zapisy i kwalifikacje: 532 525 007

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Wyjątkowe warsztaty w wyjątkowej scenerii. Nad pięknym brzegiem malowniczego Jeziora Chrzypskiego w sercu Sierakowskiego Parku Krajobrazowego 60 km od Poznania przy trasie A -2 odbędzie się kolejna edycja warsztatów psychoterapeutycznych Dbaj o udany związek przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. Miejsce dla siebie znajdą Ci co są byli bądź będą w związkach. Warsztaty to  sposób przyjrzenia się sobie i związkom w jakie wchodzimy i w jakich jesteśmy albo chcielibyśmy być. Każdy zajrzy w głąb siebie swoich uczuć i potrzeb. Być może jesteś w związku i przeżywasz trudności, a może wprost przeciwnie stworzyłaś wspaniałą relację. 

Ten warsztat jest przeznaczony dla Ciebie. Jeśli masz  niewystarczające  poczucie własnej wartości albo zmagasz się z trudną przeszłością.  Daj sobie pomóc, nie jesteś sam/sama.

W grupie innych, równie wspaniałych osób jak ty, pomożemy Ci w szukaniu dobrych rozwiązań, jak najlepszych dla Ciebie. 

 

PODSUMOWANIE

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i kwalifikacje odbywają się już teraz.

Cena: 1000zł.

W prezencie każdy uczestnik otrzyma  książkę Dbaj  o udany związek. Cena za pobyt w hotelu z możliwością korzystania z basenu i 3 posiłkami 400 zł od osoby.

Koszty hotelu mogą nieznacznie ulec zmianie.

 

TERMIN oraz ZAPISY

Przewidywany termin przyjazdu:

22 kwiecień 2022

Przewidywany termin warsztatów:

23 i 24 kwiecień 2022

Zapisy i kwalifikacje:

532 525 007

Ze względu na sytuacje epidemiologiczną termin warsztatów może ulec zmianie.

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Autor: Małgorzata Karolczuk

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach ich życia.

Książka pozwala znaleźć sposób na udany związek, czyli przepis na miłość, a zarazem pokazuje liczne sytuacje, przez które przeszli kobiety i mężczyźni. Zawiera omówienie wielu różnych związków. Mam nadzieję, że czytelnicy odnajdą w tych historiach fragmenty dla nich ważne, których znajomość okaże się potrzebna. Szczególnie zależało mi na zasygnalizowaniu niektórych istotnych spraw oraz zainspirowaniu czytelnika do osobistych refleksji, które uchronią go przed przeżywaniem własnych trudności. Zdecydowanie lepiej i łatwiej uczyć się na błędach innych. Z kolei jeśli nie zaryzykujesz i nie wyjdziesz naprzeciw miłości, i nie popełnisz żadnego błędu, to możesz nie przeżyć fantastycznych chwil, dni czy nawet lat. […] W książce nie brakuje ciekawych ćwiczeń do pracy nad sobą, które wzmacniają poczucie wartości. Jest to podyktowane tym, że dobra relacja z samym sobą i akceptacja siebie warunkuje właściwą relację z partnerem/partnerką.

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach ich życia.

  • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
    dr Małgorzata Karolczuk
    ul. Jaroczyńskiego 28/92
    60-692 Poznań
  • NIP 8541890506 | REGON 384629134