Warsztaty

Warsztaty DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Termin warsztatu: II Edycja 1112 VI 2022r.

W trakcie kursu poznasz m.in. sposoby regulacji emocji, „przepisy na miłość”, złote zasady udanego związku, zasady uczciwego sporu, mapę swojego związku i sposoby wzmacniające związek.

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK – WARSZTATY

 

Jak stworzyć udany związek? Jak o niego zadbać i przeżyć wspólnie szczęśliwe lata?

Wiele osób zadaje sobie te pytania. Zapewne nigdy nie znajdziemy jednego idealnego przepisu – prostego i szybkiego do wprowadzenia. Bezsprzecznie dobry związek to emocje, ale także zauważenie i dbanie o potrzeby własne i partnera, a to już trudniejsze, bo wymaga pracy.

Na warsztatach DBAJ O UDANY ZWIĄZEK postaramy się odpowiedzieć, jak to zrobić: jak wzmocnić więź z partnerem i sprawić, aby Wasz związek się rozwijał. 

 

KOGO ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

Wyjątkowe warsztaty psychoterapeutyczne przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nie musisz być w stałym związku, aby nauczyć się jak o niego dbać. Być może jesteś w związku i przeżywasz trudności, a może dopiero zaczynasz tę „podróż” i chcesz od początku wiedzieć, jak postępować, aby być szczęśliwym. W obu tych przypadkach warsztaty są właśnie dla Ciebie. Warsztaty to sposób przyjrzenia się sobie oraz związkom, w jakie wchodzimy i w jakich chcielibyśmy być. Spójrzmy w głąb siebie, swoich uczuć i potrzeb.

Inspiracją do powstania warsztatów psychoterapeutycznych była moja książka „Dbaj o udany związek” oraz wieloletnia praktyka terapeutyczna w obszarze relacji, stanowiące dla warsztatów bogatą bazę merytoryczną.

 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ PO WARSZTATACH ( KORZYŚCI) 

 • Poznasz kluczowe zasady budowania i wzmacniania siebie oraz relacji w oparciu o liczne narzędzia.
 • Poznasz metody wzmacniania związku i więzi w swojej relacji.
 • Nauczysz się ćwiczeń pozwalających na świadomą pracę z relacjami, emocjami i potrzebami.
 • Dowiesz się, jakie są prawdy i mity na temat związków.
 • Nauczysz się rozwiązywać spory w związku.
 • Będziesz wiedzieć, jak radzić sobie z typowymi problemami.
 • Będziesz potrafił(a) aktualizować mapę świata partnera/partnerki.
 • Poznasz siebie i przyjrzysz się swojemu poczuciu wartości.
 • Udasz się w inspirującą podróż w głąb siebie i swoich emocji.
 • Dowiesz się, jakie są zasady uczciwego sporu.
 • Nauczysz się regulowania swoich emocji.

 

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY

W Domu Dźwięków ul. Sikorskiego 17/ 18 w Poznaniu.

Warsztaty potrwają dwa pełnie dni (sobota i niedziela). Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz książkę prowadzącej. W cenę warsztatów wliczone są przerwy kawowe i lunch.

Grupa będzie liczyć nie więcej niż 14 osób.

 

W JAKIM TERMINIE MOGĘ WZIĄĆ W NICH UDZIAŁ I JAKA JEST ICH CENA

II Edycja 1112 VI 2022 r.

Cena: 1070,00 zł

 

JAK ZAREZERWOWAĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH

Warunkiem uczestnictwa jest osobiste zgłoszenie mailowe, potwierdzone równoczesną wpłatą zadatku za udział w warsztacie (w rozumieniu art. 394 Kodeksu cywilnego) w wysokości 500 złotych. Całość kwoty należy uregulować najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem warsztatu, co pozwoli na przygotowanie miejsca i materiałów dla wszystkich zgłoszonych uczestników. Jeżeli ma być wystawiona faktura, prosimy o podanie w zgłoszeniu danych firmy wraz z numerem NIP.

Dane konta do wpłaty: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Małgorzata Karolczuk, nr konta: 15109018540 000000122563149, tytułem: Usługa szkoleniowa – edycja I lub II.

 

FAQ

Zastanawiasz się, czy szkolenie DBAJ O UDANY ZWIĄZEK na pewno jest dla Ciebie? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dla kogo są warsztaty?
Dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć w sobie kompetencje do budowania relacji, także w kontakcie z samym sobą. Dla tych, którzy wiedzą, że miłość nie jest dana raz na zawsze i dlatego trzeba umieć o nią dbać.

O czym będą te warsztaty?
O tym, jak budować szczęśliwą i udaną relację oraz jak czerpać z niej siłę.

Ile trwają?
Warsztaty trwają dwa pełne dni (sobota i niedziela) od godziny 9.00 do 16.00.

Gdzie odbędą się warsztaty?
Warsztaty odbędą się w Domu Dzwięków ul. Sikorskiego 17/18 w Poznaniu.

Czego potrzebuję na spotkania warsztatowe?
Otwarta głowa i pozytywne nastawienie to jest to, czego potrzebujesz. Organizator zapewnia materiały warsztatowe (teczka, karty pracy, długopis, książka) i wyżywienie.

 

ZAPISZ SIĘ!

Pobierz Regulamin i zapoznaj się z nim:

POBIERZ REGULAMIN

File name: REGULAMIN

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest OSOBISTE zgłoszenie mailowe potwierdzone równoczesną wpłatą zadatku  za udział w warsztacie (w rozumieniu art. 394 Kodeksu cywilnego)  w wysokości 500 złotych. Jeśli ma być wystawiona faktura prosimy o równoczesne przysłanie numeru NIP z danymi firmy.

 

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Autor: Małgorzata Karolczuk

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach życia człowieka.

Książka pozwala znaleźć sposób na udany związek, czyli przepis na miłość, a zarazem pokazuje liczne sytuacje, przez które przeszli kobiety i mężczyźni. Zawiera omówienie wielu różnych związków. Mam nadzieję, że czytelnicy odnajdą w tych historiach fragmenty dla nich ważne, których znajomość okaże się potrzebna. Szczególnie zależało mi na zasygnalizowaniu niektórych istotnych spraw oraz zainspirowaniu czytelnika do osobistych refleksji, które uchronią go przed trudnościami we własnym życiu. Zdecydowanie lepiej i łatwiej uczyć się na błędach innych. Z kolei jeśli nie zaryzykujesz i nie wyjdziesz naprzeciw miłości, i nie popełnisz żadnego błędu, to możesz nie przeżyć fantastycznych chwil, dni czy nawet lat. […] W książce nie brakuje ciekawych ćwiczeń do pracy nad sobą, które wzmacniają poczucie wartości. Jest to podyktowane tym, że dobra relacja z samym sobą i akceptacja siebie warunkuje właściwą relację z partnerem/partnerką.

 

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach ich życia.

 • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
  dr Małgorzata Karolczuk
  ul. Jaroczyńskiego 28/92
  60-692 Poznań
 • NIP 8541890506 | REGON 384629134