Warsztaty

Warsztaty "Dbaj o udany związek"

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! Nie czekaj, aż ktoś Cię uprzedzi!

Przewidywany termin pierwszy: 28 i 29 maj 2022
Przewidywany termin drugi: 4 i 5 czerwiec 2022

Zapisy i kwalifikacje: 532 525 007

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Wyjątkowe warsztaty psychoterapeutyczne Dbaj o udany związek przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Miejsce dla siebie znajdą Ci co są byli bądź będą w związkach. Warsztaty to  sposób przyjrzenia się sobie i związkom w jakie wchodzimy i w jakich jesteśmy albo chcielibyśmy być. Każdy zajrzy w głąb siebie swoich uczuć i potrzeb. Być może jesteś w związku i przeżywasz trudności, a może wprost przeciwnie stworzyłaś wspaniałą relację. 

Ten warsztat jest przeznaczony dla Ciebie. Jeśli masz niewystarczające poczucie własnej wartości albo zmagasz się z trudną przeszłością. Daj sobie pomóc, nie jesteś sam/sama.

W grupie innych, równie wspaniałych osób jak ty, pomożemy Ci w szukaniu dobrych rozwiązań, jak najlepszych dla Ciebie. 

Warsztat odbędzie się w Poznaniu, a poprowadzi go dla Państwa dr Małgorzata Karolczuk. 

 

PODSUMOWANIE

Ze względu na sytuację epidemiologiczną grupa osób nie będzie liczyła więcej niż 4 uczestników.

Cena za 2 dni szkoleniowe od soboty do niedzieli od 9.00 do 16.00. wraz z przerwami kawowymi, materiałami, obiadem: 1000zł.

W prezencie każdy uczestnik otrzyma książkę Dbaj o udany związek. Ze względu na sytuacje epidemiologiczną termin warsztatów może ulec zmianie. 

 

TERMIN oraz ZAPISY

Przewidywany termin pierwszy:

28 i 29 maj 2022

Przewidywany termin drugi:

4 i 5 czerwiec 2022

Zapisy i kwalifikacje:

532 525 007

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Autor: Małgorzata Karolczuk

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach ich życia.

Książka pozwala znaleźć sposób na udany związek, czyli przepis na miłość, a zarazem pokazuje liczne sytuacje, przez które przeszli kobiety i mężczyźni. Zawiera omówienie wielu różnych związków. Mam nadzieję, że czytelnicy odnajdą w tych historiach fragmenty dla nich ważne, których znajomość okaże się potrzebna. Szczególnie zależało mi na zasygnalizowaniu niektórych istotnych spraw oraz zainspirowaniu czytelnika do osobistych refleksji, które uchronią go przed przeżywaniem własnych trudności. Zdecydowanie lepiej i łatwiej uczyć się na błędach innych. Z kolei jeśli nie zaryzykujesz i nie wyjdziesz naprzeciw miłości, i nie popełnisz żadnego błędu, to możesz nie przeżyć fantastycznych chwil, dni czy nawet lat. […] W książce nie brakuje ciekawych ćwiczeń do pracy nad sobą, które wzmacniają poczucie wartości. Jest to podyktowane tym, że dobra relacja z samym sobą i akceptacja siebie warunkuje właściwą relację z partnerem/partnerką.

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach ich życia.

  • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
    dr Małgorzata Karolczuk
    ul. Jaroczyńskiego 28/92
    60-692 Poznań
  • NIP 8541890506 | REGON 384629134