Teleterapia

Przeznaczona jest dla każdej osoby, która zmaga się z problemami bądź chce poprawić jakość swego życia, albo po prostu potrzebuje wsparcia. Taka forma pomocy może dotyczyć też psychoedukacji w zakresie takich tematów jak m.in.:

 • Profilaktyka emocjonalna w sytuacji koronowirusa
 • Lęk, strach, obawy, złość, a może przerażenie nie tylko w czasie pandemii
 • Treningi antylękowe i antystresowe
 • Jak rozmawiać z osobą w kryzysie?
 • Praca z osobistymi „granicami” i asertywnością
 • Wzmacnianie poczucia własnej wartości

Spotkanie umawiamy na określony dzień i godzinę. Zapewnij sobie czas na ok. 50 minut swobodnej rozmowy. Postaraj się o dobre warunki dla Ciebie. Spraw, aby nikt nam nie przeszkadzał. Nikt nie może być w pomieszczeniu oprócz Ciebie. Ma to związek z tym, iż spotkanie ma charakter poufny i obowiązuje nas tajemnica i ochrona danych osobowych (tzw. RODO). Opłatę wykonujesz przed konsultacją, tak, aby pieniądze dotarły do mnie w dniu naszego spotkania. W tytule podajesz swoje imię i nazwisko oraz opis: usługa psychoterapeutyczna. Jeśli potrzebujesz faktury, wystarczy, że zgłosisz ten fakt wcześniej.

Nr konta, na jaki należy przesłać pieniądze to: 15 1090 1854 0000 0001 2256 3149 (Santander Bank).

Ja zapewniam:

 • poufność i dyskrecję
 • pełen profesjonalizm
 • pracę zgodnie z etyką i standardami
 • superwizję i swoją pracę również telefonicznie

Podczas sesji telefonicznej obie strony nie mają prawa (bez zgody drugiej) nagrywania głosu. Zakazuje się udostępniania materiałów czy plików darowanych podczas konsultacji osobom trzecim.

Rejestracja telefoniczna: +48 532 525 007

Jeśli nie mogę odebrać telefonu, to zawsze oddzwaniam.

 

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Autor: Małgorzata Karolczuk

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach życia człowieka.

Książka pozwala znaleźć sposób na udany związek, czyli przepis na miłość, a zarazem pokazuje liczne sytuacje, przez które przeszli kobiety i mężczyźni. Zawiera omówienie wielu różnych związków. Mam nadzieję, że czytelnicy odnajdą w tych historiach fragmenty dla nich ważne, których znajomość okaże się potrzebna. Szczególnie zależało mi na zasygnalizowaniu niektórych istotnych spraw oraz zainspirowaniu czytelnika do osobistych refleksji, które uchronią go przed trudnościami we własnym życiu. Zdecydowanie lepiej i łatwiej uczyć się na błędach innych. Z kolei jeśli nie zaryzykujesz i nie wyjdziesz naprzeciw miłości, i nie popełnisz żadnego błędu, to możesz nie przeżyć fantastycznych chwil, dni czy nawet lat. […] W książce nie brakuje ciekawych ćwiczeń do pracy nad sobą, które wzmacniają poczucie wartości. Jest to podyktowane tym, że dobra relacja z samym sobą i akceptacja siebie warunkuje właściwą relację z partnerem/partnerką.

 

DBAJ O UDANY ZWIĄZEK

Podtytuł: Pułapki – zagrożenia – porady – propozycje

Książka idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, ponieważ jest o kobietach i mężczyznach. Pokazuje, jak wyglądają relacje w związkach w różnych okresach ich życia.

 • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
  dr Małgorzata Karolczuk
  ul. Jaroczyńskiego 28/92
  60-692 Poznań
 • NIP 8541890506 | REGON 384629134